ЯК ВИЗНАЧИТИ РІВЕНЬ ЗНАНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ?

Коли до нас звертаються потенційні учні, ми запитуємо їх, яким рівнем знань англійської мови вони володіють. І більшість студентів відповідають, що у них початковий рівень. Але чи це дійсно так? Насправді, учню складно об’єктивно оцінити свої знання. У першу чергу це пов’язано з тим, що він не знає, за якими критеріями оцінювати себе. Тому є безліч різноманітних тестів і способів, які дозволяють перевірити свій рівень знань іноземної мови. І в цій статті ми розповімо про три з них!

Тест на основі підручників, за якими навчаємося

Тест складається із 200 запитань. За допомогою тесту перевіряються ваші знання граматики та словниковий запас, що дає змогу визначити ваш рівень англійської мови згідно з міжнародними стандартами.

Книги, за якими ми навчаємо

Для отримання тесту вам потрібно зареєструватись на пробний онлайн-урок на нашому сайт і назначити час пробного уроку. Головною перевагою тесту є те, що його перевіряє не система, а особисто викладач. Тому, разом із результатом, ви отримаєте рекомендації щодо покращення знань від вашого майбутнього викладача англійської мови.

Exam English

Сайт саме для тих, хто готується до здачі міжнародних екзаменів з англійської мови. На цьому сайті ви зможете знайти чимало корисної інформації щодо таких екзаменів, як: IELTS, TOEFL, TOEIC та інших міжнародних екзаменах. Матеріали, корисні поради, книги, мобільні додатки та вся необхідна інформація для здачі екзаменів знаходиться на цьому сайті.

Тестування рівня знань англійської

Також на сайті можна перевірити свій рівень знань згідно з міжнародними стандартами. Тести тут поділені на два окремих тестування. Перше тестування перевіряє граматику і словниковий запас, а друге – сприйняття мови на слух. Завдяки такому підходу ви зможете дізнатися над чим потрібно працювати більше та інтенсивніше.

EF Set  

Сайт створений для безкоштовного тестування англійської мови. Тестування тут також розділене на два напрямки: експрес тестування та тестування для отримання сертифікату. Експрес тестування триває 15 хвилин та складається з двох частин: сприйняття мови на слух та читання. На кожну з частин тесту виділяється по 7 хвилин. Після завершення тесту ви дізнаєтесь, який у вас рівень знань згідно з європейськими стандартами.

Скріншот результатів тестування

Щоб пройти тестування для отримання сертифікату необхідно зареєструватись. Тест також розділений на дві частини: сприйняття тексту на слух і читання, по 25 хвилин. Під час тесту на читання вам потрібно прочитати три тексти і скласти по вісім запитань до кожного тексту (сумарно 24 запитання). Далі аудіювання. Прослухавши три аудіо записи, вам потрібно скласти по шість запитань до кожного аудіо запису (18 запитань сумарно). Складність полягає в тому, що кожну звукову доріжку можна прослухати лише двічі. Після проходження тестування, ви отримуєте сертифікат, який підтверджує рівень ваших знань.

Висновок

Визначення рівня знань з англійської мови – це перший крок до розвитку. Саме з цього потрібно починати вивчення мови. Дізнавшись свій рівень, звертайтесь до нас. Ми допоможемо вам розвиватися та поглиблювати свої знання!


Поділитись: