Щоб пройти пробне безкоштовне заняття - Зареєструйтесь

5 ДОДАТКІВ ДЛЯ СМАРТФОНІВ, ЩОБ ВИВЧАТИ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ

В одній із попередніх статей ми вже згадували про додатки на смартфонах, які допоможуть ефективніше вивчати англійську мову. Цю статтю ми вирішили цілком присвятити таким додаткам, та підібрали для вас найцікавіші приклади.

Блокнот з голосовим введенням

Корисна програма для перетворення ваших слів в текстову форму. За допомогою такого блокноту можна удосконалювати навички розмов та покращувати акцент. Адже з ним можна робити дуже просту вправу. Суть вправи в наступному: ви починаєте надиктовувати речення в блокнот, і якщо алгоритм програми неправильно зрозумів певні слова, то значить вам потрібно покращити їх вимову. Таким же способом ви можете читати в голос і за допомогою блокнота перевіряти чи правильно вимовляєте всі слова. Адже якщо вас зможе зрозуміти машина, то людина точно зрозуміє.

Голосовий блокнот

Adobe Acrobat Reader

Одна з найзручніших програм для роботи з  PDF файлами. Ми знаємо що чимало літератури на англійській мові є і в інших форматах. Ці формати більш пристосовані для читання на мобільних пристроях, проте що стосується саме навчальної літератури, то її дуже багато саме в форматі PDF. І саме тому ми включили в даний список цей додаток, як найпростіший та найпопулярніший серед подібних. Просто завантажуєте необхідний документ і відкриваєте його завдяки цьому додатку.

  Adobe acrobat Reader

Google завдання

Також в одній з попередніх статей ми розповідали як важливо правильно спланувати та організувати своє навчання. Щоб нічого не забути і не пропустити ми рекомендуємо використовувати додаток Google завдання. За допомогою нього ви нічого не пропустите і завжди будете отримувати нагадування про свої плани. Звичайно подібних сервісів для створення нотаток є чимало в інтернеті, проте ми рекомендуємо саме додаток від ІТ гіганта. Завдяки цій програмі ви можете легко створювати завданні, вмикати нагадування та генерувати завдання одразу з інших додатків від Google. А якщо у вас ще є планшет чи комп’ютер, то завдяки єдиній екосистемі додатків, ви не пропустите нагадування, навіть якщо смартфон не під рукою.

Google завдання

Wordbit

Дуже крутий додаток, який працює на блокуванні екрану. Що це означає? Це означає, що кожен раз, коли ви будете розблоковувати ваш смартфон, ви будете бачити англійські слова. Так, ви зможете кожен день вивчати слова, навіть не докладаючи якихось зусиль. Адже середньостатистичний користувач смартфону розблоковує екран більше 100 разів в день. У програмі можна обрати 2 режими показу слів, просто запам’ятовування чи вікторина, де треба правильно відповісти яке слово на екрані. Також ви можете ставити галочку на слова, які ви вже знаєте, щоб вони не повторювались. У цілому це цікава і корисна програма, рекомендуємо.

Додаток Wordbit

Україно-англійський словник

Якщо ера паперових словників уже відійшла на другий план, то словники в смартфонах знадобляться ще не одному поколінню. Звичайно, є Google перекладач, яким користуються найчастіше для перекладу, але він не працює без інтернету (якщо в нього наперед не завантажити архів зі словами) та іноді він видає некоректний переклад. Тому ми все таки рекомендуємо завантажити собі хороший Україно-англійський словник, який працюватиме в режимі оф-лайн та ніколи не підведе. Велика база слів, та зручність в користуванні, що ще потрібно для хорошого словника. Здається більше нічого. Завантажуйте та користуйтесь.

Україно-англійський словник

Підсумок

Ми підібрали нетиповий список програм, які допоможуть не лише у вивченні англійської, але і у повсякденному житті. Нам дуже цікаво, які програми допомагають вам у вивченні мови, діліться ними в коментарях.


Поділитись: