Щоб пройти пробне безкоштовне заняття - Зареєструйтесь

5 ПОРАД ЩО ДОПОМОЖУТЬ КРАЩЕ ЗАСВОЮВАТИ МОВУ

Постійне навчання з викладачем – це найкращий та найшвидший спосіб покращити рівень знань англійської мови. Проте, що ще можна робити, щоб інформація легше засвоювалась? Ми вже розповідали з чого потрібно почати, тому зараз підготували для вас п’ять порад для ефективнішого вивчення іноземної мови.

Медитуйте

У сучасному світі, де темп життя невпинно зростає, інколи потрібно зупинитись і дати собі час на відпочинок. Медитація ідеально підходить для цього. Проте, чимало людей асоціює медитацію з сидінням в позі лотоса і міфічним відкриванням чакр, що часто відштовхує від такого заняття. Ми пропонуємо зовсім інших підхід. Просто відключіть сповіщення та звук на своїх пристроях, вимкніть телефон на залишіться наодинці з собою. Не надовго, достатньо 10-20 хвилин на день.

Медитація допоможе вам привести свої думки в лад, та зосередитись на основному. Звісно, вона допомагає не лише у вивченні мови, але і при вирішенні інших завдань та проблем в житті.

Використовуйте асоціації

Практично кожен викладач підтвердить тезу, що побудова асоціації в навчанні допомагає краще засвоїти матеріал. Це також стосується і вивчення англійської мови. Адже навіть на кубиках з буквами, якими бавляться малюки часто розміщують асоціативні зображення для кращого сприйняття. Тому ми радимо, для підвищення ефективності навчання використовувати такий метод. Це може бути як звичайне уявлення зображення з яким ви будете згадувати певне слово чи правило, так і складніші асоціації.

 

Наприклад, щоб запам’ятати послідовність слів в Present Рerfect, можна порівняти правило з вашою кімнатою. Кожне слово в реченні зіставте з певним предметом в кімнаті та продумайте ваш шлях по цій кімнаті. І як тільки при побудові речення ви зробите помилку, в голові зможете зрозуміти де пішли не туди і виправити її. Яким чином вибудовувати асоціативний ряд, обираєте ви самі. Адже головне щоб вам було зручно і легко пригадати з чим асоціюється конкретне слово чи правило в англійській мові.

Повторюйте пройдений матеріал

Наш мозок схильний до забуття та деформації знань, які ми отримуємо на протязі життя. Саме тому, чимало людей не може згадати відповіді на запитання зі шкільної програми. І навіть пройшовши найкращі курси з вивчення англійської мови, з часом, мова почне забуватись без постійного повторення. Тому повертатись до вже вивченої інформації дуже важливо. Часто повторення існуючих знань є нудним заняттям, але це не обов’язково повинно бути так.

Ми пропонуємо урізноманітнити цей процес. Наприклад, роздрукуйте текст  в якому використовуються найбільш вживані слова і розмістіть його біля ліжка. Кожного ранку, поки збираєтесь виходити з дому, читайте текст в голос. І як тільки ви його добре засвоюєте, замінюйте текст на інший та починайте спочатку. Або по дорозі на роботу чи навчання спробуйте називати англійськими словами в думках все, що вам зустрічається. Словом, цікаві методи повторення ви можете придумати самі, єдине обмеження це ваше бажання і фантазія.

Спілкуйтесь англійською мовою з друзями

Живе спілкування – це прекрасний спосіб покращити свою вимову та побудову речень. Окрім того, це ще й весело, вивчати англійську з друзями. Домовтесь з близьким другом чи подругою що один день в тиждень ви будете спілкуватись лише англійською мовою. І спробуйте хоча б місяць дотримуватися цього правила. Також ви можете спробувати пограти в настільні ігри на англійській мові, адже є чимало забавок з тематикою слів і мови.

 

Якщо у вас немає друзів, з якими можна поговорити англійською мовою, то і тут є вихід. У багатьох містах з’являються мовні клуби, куди приходять люди щоб поспілкуватись англійською. Тому спробуйте пошукати, можливо такий клуб є і у вашому місті. А якщо немає, то подумайте про його створення власними силами. Адже мовний клуб – це чудова можливість не лише вдосконалити свої знання, а й завести нові знайомства.  

Заведіть щоденник

Купіть собі записник, в якому кожного дня робіть запис на англійській мові. Записуйте все, що прийде в голову. Цікаву цитату, фразу з фільму чи пісні, чи просто свіжу ідею. Також, можна коротко описувати як провели день, та що цікавого з вами трапилось. Особливістю такого щоденника буде те, що його потрібно буде вести англійською мовою.

Це допоможе вам покращити навички письма та граматики, адже хто захоче писати у власний щоденник з помилками. На початку щоденника ви будете писати небагато і простими реченнями. Проте, такі записи можна перетворити в звичку. І з часом ви зможете вільно формувати свої думки на папері, не задумуючись як писати те чи інше слово.

Висновок

У даній статті ми розповіли про 5 порад, щоб ефективніше вивчати англійську мову, чи то онлайн чи то відвідуючи заняття. Коротко про поради:

  1. Медитуйте щоб впорядкувати думки;

  2. Використовуйте асоціації для кращого вивчення слів та правил;

  3. Періодично повторюйте пройдений матеріал;

  4. Спілкуйтесь англійською мовою з друзями, щоб покращити вимову;

  5. Заведіть щоденник, щоб вдосконалювати граматику.

Сподіваємось, стаття була цікавою для вас. А які методи для вивчення мови використовуєте ви? Пишіть в коментарі, буде цікаво дізнатись.


Поділитись: