5 ПРОФЕСІЙ, ДЕ НЕОБХІДНА АНГЛІЙСЬКА МОВА

 

Робота – це одна з основних мотивацій для вивчення англійської мови. У багатьох людей є необхідність вивчити англійську мову, щоб отримати підвищення, знайти кращу роботу чи навіть відкрити власний бізнес. Тому ми вирішили зібрати перелік п’яти професій, в яких без англійської мови не обійтись.

Програміст

З кожним днем ІТ індустрія розвивається та розширюється. ІТ компанії шукають нових спеціалістів, що призводить до росту заробітньої плати в цій сфері. ІТ компанія може дати те, що рідко може дати інша робота. Наприклад, додаткові бонуси, навчання та розвиток за рахунок компанії. Тому чимало людей все більше задумуються про початок кар’єри програміста.

Програміст

Проте, вже на етапі стару кар’єри вам знадобиться англійська мова. Чимало найкращої та найсвіжішої інформації в сфері програмування саме на англійській мові. Це і класичні книги з програмування, статті найкращих програмістів та найактуальніша документація. Тому, якщо ви не знаєте англійську, чи знаєте на низькому рівні, доведеться вивчати одразу дві мови: мову програмування та англійську мову.

Программіст пише код

Окрім того вам потрібно буде не тільки читати, але і говорити та сприймати на слух англійську мову. Адже чимало ІТ компаній мають іноземних клієнтів, з якими проводять зустрічі та обговорення. І часто, до таких зустрічей компанії залучають програмістів, які також приймають участь в спілкуванні. Тому для успіху в ІТ індустрії, для швидкого та ефективного розвитку кар’єри програміста просто необхідне знання англійської мови.

 

Проектний менеджер

Проектний менеджер – це людина яка керує всіма процесами в конкретному проекті. Як і ріст популярності ІТ спеціалістів, професія проектного менеджера також з кожним роком стає все більш цікавою для людей. Якщо програміста можуть і не залучати до обговорення проекту з замовником, то менеджер проекту повинен весь час бути на зв’язку з клієнтом. Така вже особливість роботи проектного менеджера, незалежно від того чи працює він в ІТ, чи в іншій сфері.

Проектний менеджер

Через специфіку проектів, які мають обмежений час, рано чи пізно проектний менеджер буде працювати з іноземцями. Це можуть бути клієнти, підрядники чи постачальники. При цьому, вони не обов'язково можуть бути з англомовних країн. Проте знання англійської в будь-якому випадку допоможе налагодити комунікацію. Адже англійська – це інтернаціональна мова, і люди які бажають працювати з іншими країнами повинні бути готовими розмовляти англійською мовою.

 

Лікар

З власного досвіду можемо сказати, що до нас дуже часто приходять лікарі та працівники медичної сфери вивчати англійську мову. Бажання вивчити чи покращити англійську може бути пов’язано з декількома факторами. Насамперед, це можливість спілкуватись з іноземними пацієнтами в разі необхідності. Адже в критичних ситуаціях, важливо хоча б розуміти пацієнта на початковому рівні та зуміти донести до нього вашу думку.

Лікарі

Також знання англійської мови дуже сильно допомагає медикам в розвитку, вивченні нових методик та способів лікування. Адже, ні для кого не секрет, що в основному всі передові розробки і дослідження проводяться в західних країнах. Тому, якщо лікар не розуміє англійської мови, то він не може читати іноземну медичну літературу та статті. А відвідування міжнародних конференцій з медицини будуть малоефективними через мовний бар’єр з іноземцями.

Туристичний гід

Дешеві авіалінії та спрощення візових режиму дало поштовх до розвитку міжнаціонального туризму. З кожним роком все більше і більше іноземців приїздить в Україну в якості туриста, студента чи на постійне місце проживання. Адже у нас з’являється все більше цікавих місць, які просто необхідно відвідати. І професія туристичного гіда набуває популярності.

Туристичний гід

Проте, якщо гід не знатиме англійської мови, то він зможе працювати лише з людьми які займаються внутрішнім туризмом. Для такої професії просто необхідно не лише знати англійську, а й вільно володіти нею. Адже, якщо в гіда буде обмежений словниковий запас, то він не зможе цікаво розповісти про місто, його особливості і пам’ятки. І звичайно це призведе до втрати клієнтів та втрати заробітку.

Власна справа

Власна справа це скоріше покликання та здатність йти на ризик, ніж професія. Проте, ми не могли не згадати про неї, в контексті цієї статті. У сучасному світі можна вести бізнес у будь-якому куточку планети, сидячи вдома на дивані. Але для цього необхідні знання англійської мови. Адже вам доведеться спілкуватися з іноземними клієнтами, постачальниками а також бізнесменами для обміну досвідом.

Бізнесвумен

Навіть користуючись сучасними онлайн перекладачами мови, якщо ви не знаєте англійської мови, існує ймовірність того що вас неправильно зрозуміють. Адже поки що, навіть найкращий штучний інтелект не може на рівних боротись з потужністю нашого мозку в розумінні контексту розмови та правильності перекладу.

Бізнесмен

Окрім того, на західних ресурсах можна почитати про найсвіжіші маркетингові дослідження, нові методи залучення клієнтів та ділитись досвідом. Це дозволить  бути першим хто буде впроваджувати нові методи в своєму бізнесі та стимулюватиме розвиток вашої справи.


Поділитись: