Щоб пройти пробне безкоштовне заняття - Зареєструйтесь

5 ТИПОВИХ ПОМИЛОК ПРИ ВИВЧЕННІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Чи знали ви, що найчастіше люди припиняють вивчати мову лише тому, що роблять одні й ті ж помилки та розчаровуються у власних силах? Сьогодні ми розповімо, з якими проблемами та труднощами при вивченні англійської мови ви можете зіткнутися та як їх уникнути.

№ 1. Нечітка постановка цілей

Одна з найбільших помилок, яку люди роблять на початкових етапах — вивчення іноземної мови без конкретної мети. Такий процес не принесе вам задоволення та бажаного результату, а лише змусить засумніватись у власних вміннях. Повинні бути конкретні цілі, які можна досягти. Можливо ви мрієте про подорожі, або ж задумуєтесь про навчання за кордоном чи прагнете працювати на іноземну компанію.

Головне пам’ятайте, що цілі мають бути реалістичними. Не варто ставити собі за мету дійти до високого рівня в англійській мові за місяць.

Порада: ставте перед собою маленькі цілі, до прикладу, за місяць прочитати сто сторінок з англомовної художньої книги, чи вивчити десять нових слів за день. Повірте, вам не захочеться кинути навчання, адже результат роботи буде помітний одразу.

№ 2. Неправильно підібрана методика навчання

Ця помилка плавно випливає з першої — без чітких цілей не можливо правильно підібрати методику навчання. Також на етапі підбору програми з’ясуйте, як вам легше сприймати нову інформацію: візуально чи на слух, в групі чи індивідуально, онлайн чи на курсах у вашому місті. Не забувайте, що незалежно від обраної методики потрібно одночасно розвивати всі навички: читання, писання, аудіювання (сприймання тексту на слух), спілкування, словниковий запас та граматику.

Порада: щоб не зробити цю помилку варто звернутись до професіоналів. Спеціалісти YOLO STUDY підберуть програму враховуючи ваш рівень знань, цілі та індивідуальні побажання.

№ 3. Страх перед помилками

Чомусь більшість людей вважає, що все відразу має бути ідеально, тому вживають лише ті слова та конструкції, у правильності яких вони впевнені, чим дуже обмежують свою мову. Але як показує досвід — робити помилки просто необхідно!

Намагаючись уникнути помилок, ви позбавляєте себе практики.

№ 4. Очікування, що вас хтось навчить

Не зважаючи на те, що вчителі відіграють важливу роль у процесі формування вашої англійської мови, не варто повністю перекладати на них відповідальність. У першу чергу, результат залежить тільки від вас! Хороший вчитель лише надає необхідні навчальні матеріали та пояснення і направляє учня.

Тому важливо пам’ятати, що без самодисципліни, бажання та практики всі старання вчителя будуть марні.

№ 5. Акцент лише на теорії

Ще в школі у нас закладається стале уявлення, що процес вивчення будь якої мови складається лише з письмових вправ, перекладу, заучування слів, правил та винятків. Безперечно, це все важливо, але однієї теорії мало, вона не працюватиме на вас без постійної практики (розмовної в тому числі). 

Порада: якщо соромитеся спілкуватись з носіями мови, завжди можна взяти кілька уроків в YOLO STUDY та разом з викладачем покращити
свої навички.
 


Поділитись: