Щоб пройти пробне безкоштовне заняття - Зареєструйтесь

5 ВІДЕОІГОР ДЛЯ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Відеоігри – це не тільки чудовий спосіб розслабитися після важкого дня, але і прекрасна нагода покращити свою англійську. Адже тут можна поринути в неймовірні світи та зустріти персонажів з найрізноманітнішими акцентами, від середньовічного лицаря до чорного хлопця з Іст-Сайду. Але врахуйте, щоб відеоігри приносили користь в вивченні англійської, необхідно мати хоча б базовий рівень знань. Пропонуємо перелік з 5-ти ігор, які допоможуть при вивченні англійської мови.

Серія “Metal Gear Solid”

Фантастична серія ігор в жанрі «стелс екшн» від геніального розробника ігор Хідео Кодзіми. Вам доведеться грати за Снейка, легендарного солдата, який готовий виконати будь-яке доручене завдання. У грі вражає її кінематографічність. Іноді ви будете дивитись 40-ка хвилинні ролики, щоб згодом пройти місію за 10 хвилин. І саме в цих сценах ховається унікальність гри та причина, чому ми її рекомендуємо. 

Тут ви побачите та почуєте найрізноманітніших персонажів, від злого російського генерала з специфічним акцентом, до американських бравих солдатів, з хвацькою вимовою. Тому якщо ви любите закручені сюжети, цікавих персонажів та ігри де потрібно думати головою, тоді “Metal Gear Solid” саме для вас.
 

“Heavy rain”

Ця гра справжнє інтерактивне кіно, проте просто розслабитись як на сеансі в кінотеатрі вона вам не дозволить. У грі дуже багато діалогів, в яких вам доведеться швидко вибрати правильні відповіді. Зазвичай на вибір пропонують варіанти відповідей, які складаються з одного слова.

 

Хоч гра і локалізована російською мовою, варто спробувати змінити хоча б озвучення персонажів на англійську. І не забувайте ставити гру на паузу і заглядати в словник, адже ціна помилки надто висока і будь-хто з головних героїв гри може загинути. Мова в грі не дуже різноманітна, тому “Heavy Rain” чудово підійде навіть новачкам.

“GTA 5”

Серія ігор “GTA” або “Grand Theft Auto” – це одна із найпопулярніших ігрових серій в світі. Але чому ми обрали саме п’яту і наразі останню частину? Почнемо з того що тут три головних персонажі: Тревор, Майкл і Франклін. У кожного з них зовсім інша вимова і акцент, тобто у вас одразу три різні мовні зразки. Наприклад, Франклін говорить американським вуличним сленгом, який часто використовують афроамериканці в США.

 

Також завдяки тому, що “GTA 5” має величезні масштаби карти, під час проходження гри вам зустрінуться персонажі з різними мовними особливостями. Також в грі є власні радіостанції, ток-шоу та кінотеатри. Проте попереджаємо, що в грі багато нецензурної лексики, тому бережіть свої вуха.

“Відьмак 3”

Серія відеоігор, створених на основі однойменних книг Анджея Сапковського. Фінальна частина пригод Геральта, легендарного відьмака цікава насамперед з точки зору різноманіття англійської мови. Звичайно при умові, що ви оберете англійське озвучення, так як гру локалізовано російською.

 

Більшість персонажів гри говорять з британським акцентом, проте сам Геральт звучить наче він все життя прожив в США. Також в грі багато текстового контенту, описання заклинань, рецепти зілля, різноманіття відповідей в діалогах. Тому вам буде не лише що послухати англійською, але і почитати. Чим не прекрасна вправа, для розвитку володіння англійською мовою?

“Last of us”

Одна з кращих ігор, що виходила на приставках Playstation від Sony. Вона розповідає про пригоди Джоела та Елі в світі постапокаліпсису. Гра дуже емоційна та захоплива, а кінцівка не залишить байдужим нікого. Щодо англійської, то коли ви увімкнете англійське озвучення, то відчуєте, що воно на найвищому рівні. Усі герої гри звучать як справжні люди, адже враховані всі особливості вимови.

 

Наприклад, Джоел народився в Техасі, тому він говорить з помітним південним акцентом. Також враховані такі нюанси як те, в якій ситуації персонаж говорить. Наприклад, коли він розмовляє сам з собою, то робить це нерозбірливо. Тому ця гра насамперед допоможе тим, хто хоче чути по-справжньому живу мову, яка часто відрізняється від тієї що чують під час занять.

Висновок

Відеоігри це не лише гарний спосіб провести час з друзями, але і чудовий спосіб покращити англійську мову. Тому наступного разу, коли будете обирати гру, зверніть увагу наскільки якісно у ній опрацьовані діалоги, тексти та інший контент. Ну і звичайно записуйтесь на навчання в освітній центр YOLO, щоб обговорити відео ігри на наших заняттях.

 

 


Поділитись: