5 ПРОФЕСІЙ, ДЕ НЕОБХІДНА АНГЛІЙСЬКА МОВА

Робота — це одна з основних мотивацій для вивчення англійської мови. Все для того, щоб отримати підвищення, знайти нову роботу чи відкрити власний бізнес. А ми зібрали п’ять професій, в яких без англійської мови не обійтись.

Програміст

З кожним днем ІТ індустрія розвивається та розширюється: компанії шукають нових спеціалістів, що призводить до росту заробітної плати в цій сфері. Вже на етапі співбесіди вам знадобиться англійська мова. 

Найкраща та найсвіжіша інформація в сфері програмування доступна саме на англійській мові. Окрім того вам потрібно буде говорити та сприймати мову на слух. Адже чимало ІТ компаній співпрацюють з іноземними клієнтами та інвесторами, з якими проводять зустрічі та обговорення. Тож без розмовної англійської нікуди.

На YOLO Study Online є спецкурс “English for IT”. Він створений для того, щоб учні могли: написати професійне резюме, успішно пройти співбесіду, скласти технічні завдання, спілкуватись із замовниками та читати технічну літературу. З нами вчити англійську онлайн просто.

Програміст

 

Проектний менеджер

Проектний менеджер — це людина, яка керує всіма процесами в конкретному проекті. І якщо програміста можуть і не залучати до обговорення проекту з замовником, то даний спеціаліст повинен весь час бути на зв’язку з клієнтом. Така вже особливість роботи Project Manager, незалежно від того працює він в ІТ, чи в іншій сфері.

Англійська — це інтернаціональна мова, тож якщо ви вже працюєте проектним менеджером (або тільки плануєте), без англійської мови не обійтися.

А вивчити її допоможуть викладачі англійської мови на YOLO Study Online. Це зручна платформа для занять англійською онлайн, де ви отримаєте: індивідуальний план навчання, безкоштовне пробне заняття, гнучний графік та спеціалізовану лексику.

Менеджер

Лікар

З власного досвіду можемо сказати, що на YOLO Study Online дуже часто приходять лікарі та працівники медичної сфери. Бажання вивчити чи покращити англійську може бути пов’язано з кількома факторами.

Насамперед, це можливість спілкуватись з іноземними пацієнтами в разі необхідності. Також знання англійської мови необхідне медикам для професійного розвитку, вивчення нових методик та способів лікування. Ні для кого не секрет, що майже всі передові розробки та дослідження проводяться в західних країнах. А відвідування міжнародних конференцій з медицини будуть малоефективними через мовний бар’єр.
Щоб подолати мовний бар’єр, читати професійну літературу, спілкуватися з іноземними колегами та отримати бажане підвищення — обирайте онлайн курси англійської мови на платформі YOLO Study Online. Разом досягнемо Advanced рівня англійської.

Лікар

Туристичний гід

Скасування візового режиму дало поштовх до розвитку міжнаціонального туризму. З кожним роком все більше і більше іноземців приїздить в Україну в якості туриста чи студента. І професія туристичного гіда набуває популярності.

Для такої професії просто необхідно не лише знати теорію, але й мати високий рівень розмовної англійської. Якщо в гіда буде обмежений словниковий запас, він не зможе цікаво розповісти про місто, його особливості і пам’ятки. Це призведе до втрати клієнтів та заробітку.

А якщо гід взагалі не знатиме англійської мови, то він зможе працювати лише з людьми, які займаються внутрішнім туризмом. 

YOLO Study Online пропонує уроки англійської для початківців, англійську мову Upper-Intermediate, заняття на рівень англійської Intermediate та інші.

Туристичний гід

Власна справа

Власна справа — це скоріше покликання та здатність йти на ризик, ніж професія. Проте, ми не могли не згадати про неї, в контексті цієї статті. У сучасному світі можна вести бізнес у будь-якому куточку планети, сидячи вдома на дивані. Для цього необхідні знання англійської мови, адже вам доведеться спілкуватися з іноземними клієнтами, постачальниками та бізнесменами. І не рекомендуємо розраховувати на Google. Користуючись онлай перекладачами є велика ймовірність, що вас неправильно зрозуміють.

Окрім того, на західних ресурсах можна почитати про найсвіжіші маркетингові дослідження, нові методи залучення клієнтів та ділитись досвідом — і все це у вільному доступі (якщо ви знаєте англійську мову).

Власна справа

Тож досить гуглити “курси англійської київ ціна”, переходьте на yolo-study.com, реєструйтеся на перше безкоштовне заняття та вчіть англійську онлайн в зручному для вас місці та у зручний час.


Поділитись: