Щоб пройти пробне безкоштовне заняття - Зареєструйтесь

ДЕ ДИВИТИСЬ ФІЛЬМИ І СЕРІАЛИ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ

Перегляд кіно на англійській мові – це чудовий спосіб покращити сприйняття мови на слух. Завдяки фільмам ви можете почути різні акценти, скорочення, жаргони і ідіоми, щоб вивчити більше. Тому, ми підібрали для вас чотири сайти для перегляду фільмів на англійській мові.

2sub.tv

Сайт з подвійними субтитрами. Під час фільму можуть відображатись англійські і російські субтитри. Ви можете обрати щоб обидва варіанти субтитрів відображались одночасно, або ввімкнути лише один з них. Також, при наведені на англійські слова можна переглянути їх переклад на українську чи російську мову, що дуже зручно.

 

На сайті можна переглядати фільми, серіали та музичні кліпи. Фільми зручно розділені по категоріях, тому вам буде легко знайти щось собі до душі. Також варто зазначити, що перегляд фільмів онлайн абсолютно безкоштовний. Платити потрібно лише у випадку, якщо ви хочете скачати субтитри. Тоді доведеться придбати підписку на сервіс.

Hamatata

Це безкоштовний онлайн плеєр, який дозволяє відкривати відео на інших сайтах, завантажувати до них субтитри та переводити слова під час перегляду. Тобто сервіс допомагає відтворювати відео з різноманітних онлайн платформ, додаючи до них текстовий переклад. Єдине обмеження, сервіс не підтримує сайт Megogo та Netflix. Для використання необхідно лише встановити розширення для браузера.

На сайті можна переглядати фільми, серіали та музичні кліпи. Фільми зручно розділені по категоріях, тому вам буде легко знайти щось на свій смак. Також варто зазначити, що перегляд фільмів онлайн абсолютно безкоштовний. Платити потрібно лише у випадку, якщо ви хочете скачати субтитри. Тоді доведеться придбати підписку на сервіс.

Плеєр можна використовувати для відтворення вже завантажених фільмів з ноутбука чи комп’ютера. Проте уважно перевіряйте формат вашого відео. Адже плеєр не підтримує AVI, MOV, VOB, WMV і тд. Також на сайті є каталог фільмів і серіалів з субтитрами, але не всі відтворюються.

Ororo.tv

Сайт для перегляду популярних закордонних шоу та серіалів. Є як розважальні відео, наприклад, шоу Джиммі Кімела, так і пізнавальні, наприклад, виступи на ТED. Більшість відео можна дивитись з англійськими і російськими субтитрами (але з російськими субтитрами контенту менше). Також, при наявності, можна одночасно запускати субтитри на декількох мовах (наприклад, на російській та англійській).

Після реєстрації, ви отримаєте доступ до всієї бібліотеки відео, та зможете створювати списки шоу та серіалів, які хочете переглянути пізніше. Також зможете додавати невідомі слова в свій словник та тренувати їх. Проте врахуйте, що користування даним сайтом не є абсолютно безкоштовним. В день безкоштовно можна переглянути лише 45 хвилин матеріалу.

English-films

Сайт просто наповнений англомовним контентом. Тут є серіали, фільми, пісні та книги на англійській мові. Потрібно лише обрати те, що вам до вподоби. А завдяки чіткому каталогу та підбіркам відео по певній тематиці – зробити це ще простіше. Контенту на сайті дуже багато, тому кожен знайде для себе улюблений серіал чи фільм.

На сайті можна використовувати субтитри на двох мовах: англійській і російській. При чому можна обрати на яку з двох мов переводити текст чи відображати одночасно обидві. Також під час перегляду фільму можна натиснути на незнайоме слово, прослухати його та додати в свій словник. А після завершення фільму чи серіалу, перейти до вивчення слів.

Висновок

Переглядаючи фільми мовою оригіналу, ви зможете краще сприймати англійську в реальних ситуаціях і повсякденному житті. Окрім того, якщо ви справжній кіноман, то будете отримувати лише задоволення від процесу і навіть не сприйматимете це як навчання. А після перегляду хорошого кіно, записуйтесь на наше онлайн навчання, і ми навчимо вас говорити для поїздки в Голівуд.


Поділитись: