Щоб пройти пробне безкоштовне заняття - Зареєструйтесь

ФРАНЦУЗЬКА - МОВА МАЙБУТНЬОГО?

Протягом багатьох століть французька мова займала позицію офіційної мови дипломатії, мистецтва й культури: нею володіли не лише аристократи, а й кожен, хто здобував освіту. Внаслідок розвитку англомовних країн цю роль перейняла на себе англійська, що й до сьогодні вважається міжнародною мовою. 

Однак, згідно з дослідженнями Forbes, французька може повернути собі колишню славу й навіть стати мовою майбутнього, залишивши позаду англійську та китайську. До 2050 року може зрости кількість людей, які володітимуть нею – до 750 мільйонів, таким чином за 30 років французька може отримати статус найпоширенішої мови в світі. 


Такий розвиток обумовлюють дві основні причини. По перше, вже зараз французькою розмовляє більшість населення країн Африки, яка за декілька декад стане центром економічного розвитку. По друге, французька мова й досі є однією з офіційних мов спілкування й діяльності міжнародних організацій. Офіційна мова ООН, ЮНЕСКО, НАТО, ЄС, Ради Європи, МОП та інших. А у Всесвітньому поштовому союзі вона узагалі єдина робоча. Цією мовою спілкуються на численних міжнародних з’їздах та симпозіумах з права, психології й медицини. Отже, французькою згодом потрібно буде володіти усім спеціалістам, які працюють у сфері міжнародних відносин – це дипломати, екологи, журналісти, топ-менеджери.


Французька та працевлаштування закордоном
Французька – державна мова Швейцарії, Люксембурга, Бельгії й Канади, а отже, якщо ви маєте бажання навчатись чи працювати в цих країнах, то вивчення французької неминуче. А от у Канаді узагалі відкриті спрощені програми імміграції, і при прийомі на хорошу роботу у кожній анкеті буде присутнє питання про знання французької мови, як другої. Тому такі знання значно підвищать ваш шанс отримати більш оплачувану роботу.
Та й зрештою, не забувайте, що французька – перша мова світу за милозвучністю. Аби переконатись в наших словах, зареєструйтесь на перше БЕЗКОШТОВНЕ заняття з викладачем YOLO. 
 


Поділитись: