Щоб пройти пробне безкоштовне заняття - Зареєструйтесь

ІНОЗЕМНА МОВА ВДОМА ТА ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ

Яку б іноземну мову ви не вивчали б прямо зараз, вам, звичайно ж, хочеться нарешті досягнути такого рівня володіння, аби вільно спілкуватись нею. Найкращий спосіб навчитись говорити швидко – опинитись власне серед носіїв мови, що у сучасному житті реалізувати вкрай складно: навчання, робота та безліч інших обов’язків. Мало хто може раптом купити квиток на літак в Іспанію й полетіти «занурюватись» в особливості іспанської мови та культури.

Поширена проблема тих, хто вже володіє іноземною мовою на достатньому рівні, але мозок наче відключається в ситуаціях, коли потрібно продемонструвати свої знання – відсутність саме цього «занурення в мову». Володіння лексикою, «сухі» граматичні вправи з підручників – це, безумовно, основа мови, однак лише цієї основи недостатньо. І не варто розчаровуватись, коли у вас немає можливості залишити на пів року свої справи та обов’язки й вдосконалювати мову в країні, де нею розмовляють, адже YOLO пропонує вам декілька ефективних й, головне, приємних способів вивчення іноземної вдома.


1.    Змініть мову ваших гаджетів
Сьогодні, не лише підлітки, а й дорослі не можуть обійтись без смартфонів й звертаються до них практично щогодини. Якщо ви зміните мову свого телефону з рідної на ту, яку ви вивчаєте, то кожного разу, коли ви братимете до рук телефон, то волею-неволею занурюватиметесь в іноземну. Такий метод особливо підходить візуалам, тобто людям, які найкраще сприймають інформацію за допомогою зору. Читаючи іноземні слова щодня, вам буде легше запам’ятати особливості їх написання, а також згадати їх під час розмови. 


2.    Слухайте музику мовою, яку ви хочете вдосконалити
Прослуховування пісень іноземною мову – чи не найприємніший спосіб зміцнити ваші знання, адже достатньо лише обрати улюблений жанр та насолоджуватись. При цьому ви чутимете здебільшого актуальну лексику, граматичні конструкції, які використовують носії мови в реальному житті, а також правильну вимову іноземних слів. Виписуйте фрагменти, які найбільше подобаються вам за звучанням або змістом та перекладайте на рідну мову, аби краще зрозуміти, про що говорить автор. Людині найлегше запам’ятати інформацію, яка зацікавила та сподобалась їй, тому такі фрагменти однозначно відкладуться у вашій пам’яті надовго. Цей спосіб оцінять аудіали – люди, які сприймають навколишній світ через слух.


3.    Переглядайте фільми/серіали 
Не бійтесь починати дивитись фільми чи серіали іноземною мову, адже це майже те ж саме, що слухати розмови носіїв цієї мови. Справа в тому, що герої серіалів розмовляють так, як і люди в повсякденному житті: використовують скорочені варіанти слів, фразові дієслова, ідіоми, сленг. Окрім того, перегляд серіалів допоможе вам не лише вивчити актуальну розмовну лексику, а й краще зрозуміти побут, гумор, культуру носіїв мови. Згадайте, до прикладу, фільм «Сам удома» - там чудово змальоване ставлення американців до Різдва, а серіал «Друзі» прекрасно демонструє їхній гумор. 


Не потрібно витрачати години, аби почати вільно розмовляти іноземною мовою, адже навіть перегляд дурних шоу чи безглузде гортання стрічки Інстаграму, аби вбити час, може бути корисним, якщо робити це мовою, яку ви вивчаєте. Викладачі YOLO запропонують вам цікаві матеріали іноземною мовою, а також й інші не менш приємні способи вивчення мови вдома вже на першому безкоштовному уроці. Адже ми зацікавлені в тому, щоб ви якнайшвидше заговорили іноземною! 
Зареєструватись на безкоштовний урок можна тут.

 


Поділитись: