Щоб пройти пробне безкоштовне заняття - Зареєструйтесь

МЕТОД ФЕЙНМАНА АБО ЯК ЛЕГКО ВИВЧИТИ ПРАВИЛА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Часто при вивченні англійської мови виникає проблема з вивченням правил вживання часів в яких відбувається дія. Усі ці Future Perfect, Past Perfect Continuous, Present Perfect та інші часи дуже складно запам’ятати. Тому, щоб спростити процес вивчення англійської мови, ми пропонуємо спробувати метод Річарда Фейнмана.

Хто такий Річард Фейнман?

Річард Фейман – видатний американський фізик, який без перебільшення змінив світ. Він приймав участь в розробці ядерної бомби, та був лауреатом Нобелівської премії з фізики. Проте в цій статті ми пишемо про нього не через ці досягнення. Адже, окрім наукової діяльності, Фейман також проводив лекції, пояснюючи складні речі простими словами, чим і завоював повагу студентів. Він винайшов власний метод, який допомагає полегшити навчання практично в
будь-якій сфері. Саме тому ми і хочемо розповісти про метод Феймана.

Річард Фейнман

У чому полягає його метод?

Метод Феймана полягає в тому, що людина, яка хоче вивчити певну тему чи правило, спробувала пояснити його наприклад, дитині чи людині яка не знає про що йдеться. Суть в тому, що при поясненні складної теми дитині, доводиться максимально спрощувати лексику, та не використовувати професійний жаргон. Це дозволяє побачити білі плями власних знань, та краще зрозуміти тему вивчення.

Річард Фейнман

Даний метод можна застосувати практично для будь-яких наук, але нас цікавлять саме правила англійської мови. Тому наступного разу, коли сядете за вивчення правил чи часів в англійській мові, радимо спробувати метод Феймана.

Як використовувати метод?

Почніть з написання розповіді на тему, яка вас цікавить, для дитини, і доступно поясніть всі особливості правил і часів в англійській мові. Важливо уявити дитину, яка абсолютно не знає англійської мови, щоб спробувати пояснити їй тему. Умовно метод можна поділити на 3 простих кроки:

  1. Запишіть правило англійської мови на листку, та спробуйте пояснити його. Проте не забувайте, що ви пояснюєте його дитині, тому намагайтесь використовувати прості слова, та розписувати кожен крок максимально деталізовано. Так ви зможете більш глибоко зрозуміти сенс правила, та вловити логіку його побудови;

  2. Описавши всю тему, ви зможете чітко зрозуміти де у вас є прогалини в знаннях. Адже, під час розповіді ви могли щось забути, або описати правило не зовсім зрозуміло:

  3. Коли ви доповнили текст знаннями, яких вам не вистачало, перечитайте розповідь ще раз, бажано в голос. Потім заберіть з розповіді все зайве, що лише ускладнює її. Якщо ж розповідь досі складна та заплутана, то вам треба покращувати знання англійської. А якщо вам все зрозуміло, то спробуйте прочитати її дитині, та дізнатись, чи насправді ви все так доступно описали. Так ви не лише покращите свої знання, але і передасте їх молодшому поколінню.

Висновок

Отже, за допомогою метода Феймана ви зможете ефективніше вивчати цікаві вам теми. Як ми писали вище, цей метод підходить практично для вивчення
будь-яких предметів і знань. Спробуйте його, та пишіть в коментарях, чи допоміг вам даний метод. Буде цікаво дізнатись вашу думку. Також, не забувайте зареєструватися на наш безкоштовний перший урок, під час якого, ми розповімо про наші методи навчання.


Поділитись: