Щоб пройти пробне безкоштовне заняття - Зареєструйтесь

МЕТОД КОРМ’Є ДЛЯ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 У попередній статті ми розповідали про соціальні мережі, в яких можна спілкуватись англійською мовою з носіями мови. І ми писали, що за допомогою соціальних мереж ви можете як самі вивчати мову, так і допомогти вивчити українську мову іншим. Для цього можна використовувати метод Корм’є, про який і буде мова в даній статті.

Що таке метод Корм’є?

Метод полягає в тому, що дві невеликі змішані групи носіїв мови двох мов проводять половину часу, говорячи однією мовою та половину часу іншою мовою. Навчання структуроване таким чином, щоб засвоювати всі сфери вивчення мови, такі як: словниковий запас, вимову та сприйняття на слух. Крім того, метод спрямований  на те, щоб студенти могли відкрити
"культуру бесіди" – як взаємодіють носії мови інших країн. Метод орієнтований на те, щоб учні веселились і почували себе комфортно під час навчання. Адже це зробить вивчення мови приємнішим та ефективнішим.

Друзі спілкуються

Чому варто використовувати Метод Корм’є?

Для максимально ефективного вивчення англійської мови вам потрібна мовна практика. Чим більше буде такої практики – тим краще. Часто під час навчання залишається дуже мало часу на спілкування. Також, якщо ви відвідуєте групові заняття, то в групі може бути занадто багато студентів, щоб дати кожному достатньо часу на розмови. На занятті не завжди є іншого носій мови, окрім вчителя. Це означає, що ви не чуєте та не розмовляєте з носіями мови, а отже , коли ви будете спілкуватися з ними в житті, ви можете їх просто не зрозуміти. Адже, ймовірно, на заняттях ви не вивчаєте неформальні вирази та сленг, які англомовні люди використовують кожного дня. Не спілкуючись з ними ви не дізнаєтеся про те,  як вони взаємодіють між собою, їх почуття гумору, цінності і т. д.

Люди носять маски

З іншого боку, повне занурення в чужу культуру (наприклад, поїхати на певний час в англомовну країну) теж може бути неефективним. Оскільки носії мови не завжди знають, як допомогти вам вивчити їх мову, вони можуть говорити занадто швидко або використовувати сленг, який ви не зрозумієте. Також вони можуть бути нетерплячими і просто переключатися на рідну мову, не даючи вам шанс на практику. Або просто можуть говорити з різними наголосами та інтонаціями, ніж ті, які ви вивчали.

Як використовувати метод?

Метод Корм’є використовується на групових заняттях.  Під час них ви спілкуєтесь мовою, якою ви навчаєтесь, у спокійній та сприятливій обстановці. Ваші співрозмовники терплячі та дають вам час для розуміння. Такий метод також чудово підходить, щоб вивчити справжню розмовну мову, з усією її "неправильною" граматикою, неформальними виразами та сленгом.

Наш досвід показує, що для більшості людей також необхідна структура навчання, які хочуть обмінюватися мовою. Без навчального плану та структури уроків більшість людей не знають, про що говорити. Адже ваш співрозмовник може бути сором’язливий, або ви можете мати мало спільного з ним. Тому в методі Корм’є є плани уроків, які передбачають теми про які можна і потрібно говорити. Такі плани уроків охоплюють велику різноманітність тем, які є цікавими, або стосуються майже будь-кого. У план уроків також включають теми, які сором'язливі люди ніколи б не запропонували. Велика різноманітність тем та акцент на гарному настрої дозволяє знайти саме те, що буде цікаве всім учасникам спілкування.

Спілкування

Головні правила методу

Метод Корм’є сприяє веселому та сприятливому середовищу, де ви можете відчувати себе спокійно та безпечно. Завдяки методу, люди, які готові спробувати свої знання англійської мови немає ніякого тиску. Тому в даному методі є декілька важливих правил:

  • Найкращий спосіб вивчити мову – це спілкуватись;

  • Помилки - це природна частина вивчення мови;

  • Невимушена атмосфера більш сприятлива для навчання;

  • Для вивчення мови потрібен час, тому важливо весело провести цей час, насолоджуватися процесом і бути мотивованим.

Підсумок

Спілкування це завжди позитивна річ у вивченні англійської мови. Завдяки методу Корм’є спілкування стало ще простішим та ефективнішим. Таким чином, обмін мовою – найкращий тренінг для подолання відстані між вивченням мови під час занять та спілкуванням у реальному світі.


Поділитись: