Щоб пройти пробне безкоштовне заняття - Зареєструйтесь

Недоліки й переваги найпопулярніших способів вивчення іноземної мови

Сьогодні знання іноземної мови вже не розкіш, а необхідність. Й чим більшою кількістю мов володіє людина хоча б на базовому рівні, тим кращі у неї шанси реалізувати себе у житті. Елементарні навички спілкування іноземною гарантують не лише високу конкурентоспроможність щодо інших кандидатів на хорошу посаду, а й забезпечують нам відчуття впевненості та комфорт під час подорожей. Окрім того, це показник саморозвитку, адже вивчаючи певну мову, ми знайомимось ще й з культурою та менталітетом її носіїв.


Саме тому щороку збільшується кількість навчальних матеріалів й методик, які гарантують свою унікальність серед інших способів та обіцяють врешті решт заговорити іноземною. Однак сучасний шалений ритм життя не дозволяє більшості з нас виділити час на заняття з викладачем чи хоча б групові заняття, й доводиться шукати альтернативу. Та чи є вона? 


Мобільні додатки
Зараз існують сотні безкоштовних мобільних додатків, які на перший погляд зовсім не поступаються традиційним методам вивчення мови. Насправді ж, основний недолік таких симуляторів, як, до прикладу, Lingualeo чи Duolingo полягає в тому, що знання ви, безперечно, отримуєте, однак не маєте можливості їх активізувати та реалізувати. Машинні симулятори видають слово чи фразу так, як це подано в підручнику з граматики, а не так, як це зробив би ваш реальний співрозмовник. З їх допомогою ви зможете збільшити свій словниковий запас, але навряд чи навчитесь цілком доречно застосовувати нові знання.
 

Розмовні клуби при курсах
Розмовний клуб – це місце, де збираються люди різного віку та професій й з різним рівнем володіння іноземною мовою; а теми спілкування переважно вільні. Робота таких клубів спрямована в першу чергу на подолання її учасниками мовного бар’єру. Викладач у розмовному клубі не може постійно переривати розмову, а тому й рідко вказує на помилки. Отже, долаємо страх спілкування, але й одночасно з тим  отримуємо розмову з помилками, як граматичними, так і фонетичними, а також не розвиваємо навички написання іноземною мовою. 


Переваги занять з викладачем
Викладач, з яким ви вивчаєте, до прикладу, англійську, перш за все з’ясовує ваш рівень володіння мовою, далі – орієнтується конкретно на вашу швидкість сприйняття інформації, на ваші цілі вивчення мови, чим «підлаштовується» під вас. По суті, він приймає на себе роль колеги, друга чи іноземця й веде розмову в реальному часі на певну тему, відштовхуючись від ваших потреб. При такому моделюванні мовної ситуації ви щоразу отримуєте актуальну лексику, яку однозначно застосуєте в майбутньому. Окрім того, викладач вказує на будь-які помилки, яких ви припустились, практикуючи англійську. На сьогодні приватні заняття з кваліфікованим викладачем – найкращий спосіб, аби не просто базово вивчити іноземну мову, а й підготуватись до бізнес-інтерв’ю, роботи чи навчання в міжнародному середовищі, написання документів чи презентацій – саме такі навички ви зможете отримати на нашому курсі бізнес-англійської. Тим більше, сьогодні непотрібно витрачати свій час на дорогу, адже вивчити іноземну мову можна й на онлайн-платформі YOLO STUDY. Пам’ятайте, як би не розвивались машинні симулятори, альтернатив традиційному методу вивчення іноземної мови й живому спілкуванню поки що немає. Саме тому ми запрошуємо вас на приватне безкоштовне заняття з англійської, зареєструйтесь тут.
 


Поділитись: