Щоб пройти пробне безкоштовне заняття - Зареєструйтесь

ПОПУЛЯРНИЙ SPEAKOUT – ЩО ВСЕРЕДИНІ?

Кожен, хто починає вивчати мову міжнародного спілкування або прагне поглибити свої знання англійської, постає перед вибором хорошого підручника, який підійде саме йому. Зробити це нелегко, адже з кожним роком з’являється все більше справді якісних видань. Провідні видавництва постійно вдосконалюють програми, наповнюючи їх актуальною лексикою та граматикою. То ж як серед такої кількості гідних підручників обрати «свою» книгу?

Перш за все, вам необхідно дізнатись, наскільки добре ви вже володієте англійською. Зробити це можна за допомогою онлайн-тестів, які займають до 20 хвилин часу. Проте пам’ятайте, такі експрес-тести визначають лише приблизний рівень володіння мовою. Якщо ваш результат, до прикладу, Pre-Intermediate (A2), обирайте підручник наступного рівня – Intermediate (В1). Дізнатись ваш рівень знань англійської можна також на безкоштовному пробному онлайн-занятті з викладачем YOLO Study.

Коли рівень визначено, добре обдумайте ціль вивчення англійської, з’ясуйте, над якими мовними навичками вам потрібно працювати в першу чергу; вам зручніше займатись з паперовими підручниками, чи краще, щоб книга була завжди з вами в електронному форматі? Відштовхуючись від цих аспектів, ви зможете підібрати належний підручник.

Сьогодні більшість викладачів та учнів віддають перевагу популярним підручникам видавництва Pearson Longman - це New Total English та Speakout, не поступається їм й English File Third Edition від Oxford English Press. Всі ці підручники реалізовують в собі комунікативний підхід, а отже їхня програма спрямована на досягнення учнем навиків усного мовлення. Кожний з них поділений на юніти, які в свою чергу містять 7 аспектів вивчення мови: усне мовлення, читання, аудіювання, письмо, граматика, словниковий запас та вимова.

Чому саме Speakout?

Speakout- ідеальний курс англійської мови для дорослого, який робить акцент саме на вивченні розмовної англійської.

В нього входять:

  • Student’s book – книга для студента
  • Teacher’s book – книга для вчителя
  • Workbook – робочий зошит
  • CDs – CD-диски для аудіювання
  • Vocabulary Extra – вправи для покращення словникового запасу
  • Відео
  • Тести після кожного юніта та The End of Course Test

Speakout – це один з кращих посібників для подолання мовного бар’єру і розвитку легкого та грамотного усного мовлення.

Саме в Speakout комунікативний підхід реалізований найкраще: майже всі вправи так чи інакше спрямовані на те, щоб допомогти студенту заговорити англійською мовою. Граматика і нові слова вивчаються в процесі спілкування на теми, запропоновані в підручнику. Посібник видається в тісній співпраці з всесвітньо відомою компанією BBC, тому до нього додаються цікаві навчальні відеоролики. Переважно це живі інтерв’ю англійською мовою зі звичайними людьми на вулиці, уривки з фільмів і серіалів. Також в підручнику використовуються статті з сайту BBC, а отже будете отримувати тільки актуальні знання.

Speakout відрізняється від інших підручників й тим, що окрім вищевказаних аспектів вивчення мови, містить також поради щодо написань різних видів тексту (есе, резюме, офіційних листів) та урок-повторення у вигляді тесту, який дозволить дізнатись, наскільки добре ви засвоїли матеріал пройдених юнітів. Тексти для читання створені на основі автентичних зразків, а відео наповнені корисними виразами та сталими словосполученнями.

Серія підручників Speakout підходить й для самостійного вивчення англійської мови, однак цей курс орієнтований в першу чергу на спільну роботу викладача та учня. Якщо у вас немає часу відвідувати традиційні уроки, тоді вам підійде вивчення англійської мови онлайн. Зокрема навчальна платформа YOLO Study в комплексі з підручниками Speakout – відмінне рішення для сучасного студента, який цінує свій час і хоче якнайшвидше заговорити англійською!


Поділитись: