Щоб пройти пробне безкоштовне заняття - Зареєструйтесь

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ

Здобуття навичок спілкування – це найважливіша частина вивчення англійської мови. Звичайно на наших заняттях в режимі онлайн є можливість досхочу розмовляти англійською з викладачем. Але що робити, якщо хочеться поспілкуватися з носієм мови з іншої країни? Саме для цього ми підібрати соціальні мережі, які спеціально адаптовані під спілкування та вивчення іноземних мов.

Lang-8

Це соціальна мережа спрямована на спілкування в текстовому форматі та покращення рівня граматики. Система соціальної мережі дуже проста та зрозуміла. Ви пишете текст мовою яку вивчаєте і публікуєте його. Носій мови відкриває текст, перевіряє його та вказує на помилки. Так ви одразу можете побачити що не так ви написали та виправити текст. Невеликий лайфхак, щоб ваш текст швидше перевірили, варто писати на цікаві теми з яскравим заголовком, щоб його хотілось одразу прочитати.

lang 8

За допомогою цієї соціальної мережі ви звичайно не покращити свою вимову, але зате можете покращити письмову мову. Хоча якщо у вас зав’яжеться дружба з іншими користувачами, то ви легко зможете спілкуватися і поза межами соціальних мереж.

Mylanguageexchange

Сервіс для листування з людьми з усіх куточків нашої планети, який використовує принцип «обміну мовами». Основна перевага сервісу – це можливість підбору співрозмовників. При реєстрації ви вказуєте з якої країни має бути ваш друг по листуванні, яка мова для нього рідна, яку мову вивчає та приблизний вік. Далі обираєте з переліку людина, яку вам видає сервіс і вже далі спілкуєтесь та намагаєтесь знайти спільну мову. На відміну від Lang-8, тут є можливість говорити в голос, а не лише у форматі тексту. Також на сайті можна пограти в словесні ігри та пошукати цікаве чтиво в бібліотеці.

Сервіс Mylanguageexchange

Завдяки Mylanguageexchange ви зможете покращити навички спілкування, зрозуміти наскільки важливий контекст спілкування та знайти спільну мову з різноманітними людьми. Окрім того, завдяки таким соціальним мережам ви зможете знайти нові знайомства та навіть завести друзів. Про таку можливість як просто спілкуватись з людиною, до прикладу, з Бостона люди колись могли лише мріяти. Тому обов’язково спробуйте це соціальну мережу.

Іnterpals

Повноцінна соціальна мережа для пошуку однодумців та спілкування іноземною мовою. Тут як і в більшості соціальних мереж ви створюєте свій профіль, заповнюєте інформацію про себе та додаєте своє фото. Також ви можете вказати яка мова у вас рідна, а яку вивчаєте (і який у вас рівень) та кого ви шукаєте на сайті (друзів, зустрічі чи навіть другу половинку). Далі ви просто шукаєте з ким можна поспілкуватись. До речі, ви можете пошукати англомовних користувачів, які вивчають українську мову, щоб допомогти їм у вивченні мови. А взамін ви отримаєте безцінний досвід у спілкуванні англійською мовою.

Interpals

Якщо після досягнення найвищого рівня в англійській мові і вільного спілкування ви захочете вивчити ще одну мову, то цей сервіс допоможе вам. Адже тут можна вивчати більше ніж 100 мов і для кожної з них є своя спільнота, яка вивчає її. Тому яку мову ви б не обрали, ви завжди знайдете того, з ким можна поспілкуватись.

Підсумок

Додаткове спілкування англійською мовою завжди позитивно впливає на рівень знань англійської мови. Тому ми обов’язково радимо вам оцінити описані вище соціальні мережі. Ну і звичайно, якщо ви ще не зареєструвались на вивчення англійської YOLO Study, то скоріше реєструйтесь, тим паче перший урок безкоштовно.


Поділитись: