Щоб пройти пробне безкоштовне заняття - Зареєструйтесь

ТОП 10 КРУТИХ ЦИТАТ З ФІЛЬМІВ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ

Кіно, як мистецтво має великий вплив на людство. Одна сказана цитата в певний момент, може змінити свідомість глядача та його погляди на деякі речі. У колективі YOLO теж є велика любов до фільмів та серіалів. І якщо ми вже раніше рзовідали про сервіси, де можна дивитись фільми англійською, тож в цій статті розповімо про 10 найкрутіших цитат з кіно. Зазначимо що в статті не буде поділу по місцях, тому що кожен з висловів нам однаково подобається.

 

 

They may take our lives, but they'll never take our freedom”

«Вони можуть забрати наші життя, але вони ніколи не заберуть нашу свободу». Ось так перекладається відома фраза, яку говорить персонаж Мела Гібсона в фільмі “Хоробре серце”, 1995 року. Цей фільм про боротьбу Шотландії за свою незалежність, став вже класикою світового кіно, а фразу неодноразово цитували в інших фільмах. Якщо вам подобаються історичні епіки, то цей фільм саме для вас.

Chewie, we're home”

“Чуї, ми вдома”. Ця цитата, сказана Ханом Соло в 7 епізоді “Зоряних Війн” змусила просльозитись чимало фанатів зоряної саги. Адже на цей момент довелось чекати більше 30 років. Тому ми не могли не полюбити цю фразу ще з трейлеру. Не будемо розповідати основні перипетії фільму, адже судячи по касовим зборам та величезній армії фанатів, ви скоріше всього бачили цей фільм. А якщо все таки ви не бачили “Зоряні Війни”, то саме зараз час переглянути його.

Gentlemen, you can't fight in here! This is the war room!”

“Джентельмени, тут не можна битись! Це оперативний пункт!”. Цитата з геніального фільму “Доктор Стрейнджлав”. Даний фільм – це сатира на Холодну війну та напружену політичну ситуацію між США та СРСР на час виходу фільму (1964). Цей фільм вже давно визнано класикою світового кінематографу, і він досі є актуальним. І одна цитата Пітера Селлерса (який в фільмі грає трьох персонажів) відображає всю ту глибоку сатиру, яка покладена в основу всього фільму, за що ми його і любимо.

I don't want to survive. I want to live”

“Я не хочу виживати. Я хочу жити». Цитата з фільму “12 років рабства”, 2013 року, яка розповідає історію Соломона Нортопа, якого обманом відправили в рабство. У неволі Соломон провів в рабстві 12 років, і дана цитата стала не лише простою фразою, а цілим маніфестом життя Нортопа. Надзвичайно крута і мотивуюча цитата з дійсно хорошого фільму, який отримав чимало номінацій на Оскар.

Keep your friends close, but your enemies closer”

“Тримай друзів близько, а ворогів ще ближче”. Цю цитати сказав Аль Пачіно в другій частині “Хрещеного батька”. І хоча схожі цитати в різних варіаціях були в Сунь Тзи, Макіавеллі та арабських притчах, ця конкретна фраза була написана руками сценаристів фільму, Маріо Пузо і Френсіса Форда Копполи. Надзвичайно мудра фраза, яку не одразу розумієш, але з часом все більше і більше впевнюєшся в її правоті.

Roads? Where we're going we don't need roads”

“Дороги? Туди, куди ми їдемо, нам не потрібні дороги”. Трилогія “Назад в майбутнє” подарувала нам безліч крутих фраз, персонажів та ідей. Навіть сама назва фільму геніальна. Проте в першу чергу нам найбільше подобається саме фраза, яку сказав доктор Емет Браун в другій частині трилогії. І для нас вона відображає весь драйв фільму Роберта Земекса.

I love the smell of napalm in the morning”

“Обожнюю запах напалму вранці”. Фраза з фільму “Апокаліпсис сьогодні” одна із найзнаменитіших в історії світового кінематографу. Через 39 років з моменту виходу фільму, цю цитату пародіювали більш ніж 50 разів в інших телевізійних шоу та кінофільмах. Це підкреслює наскільки тісно вона увійшла в свідомість людей. Чимало людей навіть могли б і не бачити фільму, але чули фразу. Цитата, як і сам фільм, заслуговують вашої уваги.

Say hello to my little friend!”

“Скажи привіт моєму маленькому другові!”. І знову фраза, яка належить Аль Пачіно, проте вже іншому персонажу, якого зіграв цей знаменитий актор. А саме в фільмі “Обличчя зі шрамом”, 1983 року, де він зіграв небезпечного злочинця Тонні Монтану. А “маленький друг” з яким хотів познайомити Тоні – це гранатомет M203, який був виконаний на замовлення, і пізніше з'явився в фільмі “Хижак”, а згодом був проданий на аукціоні за 54 400 доларів.

Here's Johnny!”

“А ось і Джонні!”. Нарешті ми дійшли і до цитати з фільму жахів. Це не просто страшне кіно, це класика кінематографу, знята по книзі, яка в свою чергу стала класикою літератури. Звичайно ми маємо на увазі фільм “Сяйво”, що був знятий за однойменною книгою Стівена Кінга. Чим же така крута ця фраза? Та тим, що її можна вирвати з контексту фільму і все одно використовувати.

To infinity and beyond!”

“До нескінченності і далі!”. Цитата, що викликає ностальгію та лише теплі емоції в серцях. Її було сказано в геніальному мультфільмі “Історія іграшок”, який на момент виходу здійснив революцію в анімації. Дана фраза, щ о стала візитівкою База Лайтера – це фактично варіація титру “Beyond the infinite”, з фільму “2001 рік: Космічна Одісея” Стенлі Кубрика. Фраза пізніше служила назвою книги Карена Пайка, яка розповідає про історію студії Піксар, що і створила цей мультфільм.

Підсумок

Ми вибрали наші найулюбленіші цитати з кіно, хоча ми можемо скласти ще таких безліч таких списків. Дуже цікаво прочитати ваші улюблені вислови. Поділіться з нами в коментарях.

 

 


Поділитись: