З ЧОГО ПОЧАТИ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

У попередній статті ми розповідали про один з перших кроків для початку вивчення англійської мови – визначення рівня знань. Проте, що робити після того, як дізнались наскільки добре ви знаєте мову? У цій статті ми розповімо про п’ять кроків, які потрібно зробити щоб вивчати мову було зручніше.

Визначте пріоритети

Після того, як ви дізналися ваш рівень знань, потрібно визначити основний пріоритет в навчанні. Можливо вам потрібно покращити вимову, граматику або потрібно доповнити словниковий запас, щоб пройти співбесіду. Звісно, вивчати лише один напрямок англійської мови, не зачіпаючи інший, неможливо. Проте, визначивши над чим вам потрібно більше працювати, ви зможете ефективніше вивчати англійську мову.

Встановіть на своїх пристроях англійську мову

Іншомовне середовище допомагає швидше та простіше вивчити іноземну мову. Потрапивши в англомовну країну, легше почати вільно говорити англійською, ніж просто вивчаючи її. Ми не говоримо, що треба виїхати в іншу країну, але радимо змінити власне середовище. Це можна зробити, змінивши мову на англійську в смартфоні, нотбуці чи комп’ютері, в соціальних мережах та сайтах, які ви відвідуєте кожен день.

Смартфони

Завдяки цьому простому кроку ви зможете хоча б частково оточити себе англійськими середовищем. Зустрічаючись з англійськими словами в повсякденних ситуаціях ви почнете сприймати англійську як належне та думати англійськими словами. Такий підхід буде більш ефективним, ніж просто періодичне вивчення мови без використання її на практиці.

Оберіть час та періодичність вивчення

Дуже важливо правильно обрати скільки часу ви будете приділяти вивченню англійської мови. Адже від цього залежить як швидко ви зможете опанувати мову на бажаному для вас рівні. Ми радимо займатись як мінімум по 2-3 рази в тиждень, приділяючи вивченню мови хоча б одну годину в день. Дуже важливо встановити періодичність вивчення та чітко дотримуватись її, таким чином виробивши звичку. Це дозволить вам не залишити навчання після 1-2 місяців. А з нашого досвіду можемо сказати що таке часто трапляється.

Завантажте корисні додатки

Для власників смартфонів існує багато корисних додатків як для вивчення мови, так і для вироблення звички, про яку ми писали вище. Чимало з них є безкоштовними, і вони можуть стати хорошими помічниками під час навчання. Серед додатків для вивчення англійської мови в першу чергу варто виділити Lingualeo та Duolingo. Ці додатки популярні та вже давно існують, постійно розвиваючись. Також можемо порекомендувати додаток Busuu, який є своєрідною соціальною мережею для вивчення іноземної мови.
За допомогою цього додатку ви зможете спілкуватись з носіями мови, покращуючи свої навички спілкування.

Додатки для вивчення англыйськоъ

Згідно з дослідженнями, якщо здійснювати одну і ту ж дію 21 день поспіль то у людини з’являється звичка. Щодо додатків, які допоможуть вам в цьому, то тут також є великий вибір. З допомогою них можна ставити цілі, налаштовувати нагадування та аналізувати прогрес у досягненні мети. Серед великої кількості додатків рекомендуємо Fabolous та Goal Meter. Вони виділяються серед безлічі інших, своїм креативним підходом до постановки мети та увагою до деталей.

Зареєструйтесь на пробний урок в YOLO Study

Під час пробного заняття, наш викладач допоможе вам визначитись з пріоритетами, скласти план навчання та отримати індивідуальні консультації. Пробний урок абсолютно безкоштовний і допоможе вам зрозуміти логіку навчання. Адже консультація з досвідченим викладачем – це найкращий спосіб почати вивчати англійську мову і робити це правильно.

Висновок

Ми підібрали для вас перелік кроків за допомогою яких ви можете ефективно почати вивчення англійської мови. Сподіваємось, що вони будуть корисними. А якщо у вас виникнуть будь-які запитання з приводу вивчення англійської мови, телефонуйте або пишіть нам.


Поділитись: