Програма занять для усіх рівнів підготовки від Beginner до Proficiency. Не знаєш, який курс обрати? Пройди тест, та дізнайся свій рівень володіння мовою

Мови

Спецкурс

English for teens

На даному курсі ваша дитина розвине навички спілкування, адже використовується комунікативна методика.

Спецкурс

English for IT

Курс “Англійська для IT“ призначений для людей, які працюють в сфері ІТ. Потребує підготовки рівня А2-В1.

Спецкурс

English for Negotiating

Даний курс розроблений для тих, хто повинен регулярно вести переговори на англійській мові. Bи вивчите всі потрібні для цього фрази, навчитесь програвати типові діалоги, домовлятись про зустрічі та переносити їх. Навчитесь уникати найтиповіших помилок.

Спецкурс

Бізнес англійська

Цей курс розрахований для тих, хто хоче вдосконалити англійську мову в контексті бізнес тематики. На даному спецкурсі ви вивчите бізнес лексику, навчитесь грамотно писати ділові листи, зможете комунікувати з бізнес партнерами на англійській мові, а також презентувати ідеї та проекти англійською.

Спецкурс

English for Marketing and Advertising

Якщо ви працюєте у сфері реклами – цей курс саме для вас. Будемо вивчати лексику для брендування, дослідження ринку, публічних переговорів. Ви будете практикувати телефонні розмови, написання емейлів, створення презентацій.

Спецкурс

English for Emails

На даному курсі ви навчитесь правильно оформляти емейли, розбирете структуру написання листів, опрацюєте фрази для ділової та неділової переписки. А також ви дізнаєтесь про всі типові скорочення та фрази.

Спецкурс

English for Meetings

Даний курс розроблений для тих, чия діяльність пов’язана з діловими зустрічами. Вивчите всі мовні навики, які потрібні для участі в ділових зустрічах. Опрацюєте лексику та фрази потрібні для щоденних бізнес зустрічей та переговорів, дізнаєтесь як поводитись впевнено.

Спецкурс

English for IELTS

Індивідуальна підготовка до IELTS