To complete a free trial - Register

3 books that must be read in the original

 

Наближається осінь, а це означає що скоро 1 вересня, день знань. Знання тисячоліттями асоціювались з книгами. І хоч в еру інтернету з'явилось чимало нових джерел інформації, книги досі залишаються важливою частиною знань. І хоч знання в основному отримують читаючи наукову і професійну літературу, художні твори є не менш корисними. Адже вони дають можливість людині пережити різноманітні пригоди та ситуації, надаючи життєвий досвід автора. Тому в ми хочемо розповісти про 3 художні книги, які варто прочитати мовою оригіналу.

«Безодня Челленджера» («Challenger Deep»)

Названий в честь найглибшої точки в Маріанській впадині, роман Ніла Шустермана нікого не залишить байдужим. Адже книга написана на реальних подіях, які відбулися з автором книги, коли його син захворів шизофренією в ранньому віці. Разом зі своїм сином Ніл бореться з цією страшною хворобою, і вирішив написати книгу, яка розповість про всі душевні переживання підлітка, який опинився в подібній ситуації.

Безодня Челленджера

Книга розповідає про Кейдена Босха, хлопчика, який хворіє шизофренією. Він активний та затятий, проте оточуючі люди помічають, що з хлопчиком щось не так, і інколи дуже складно пояснити його поведінку. Книга дуже чітко передає що відчуває людина в такій ситуації, як вона прагне просто любити і жити в прекрасному світі. Дуже глибокий та чуттєвий твір, ознайомитись з яким ми рекомендуємо кожному.

«Аліса в Країні Чудес» («Alice in Wonderland»)

Безсмертна класика Люїса Керола, яка мала неймовірний вплив на світову культуру. Незважаючи на те, що вперше вона була видана в далекому 1865 році, досі залишається однією з найулюбленіших книжок для дітей та дорослих. Адже інтерес до неї додаткового підігрівається численними екранізаціями в кіно, та цитуванням в масовій культурі.

Аліса в країні Чудес

У романі розповідається про дівчинку Алісу, яка через кролячу нору потрапляє в уявний світ, де царить хаос та божевілля. Разом з божевільними персонажами їй доведеться дізнатись всі страшні таємниці, тричі зійти з розуму та боротись зі злом. Саме цю книгу дуже корисно читати англійською, адже завдяки абсурдності ситуацій, вам доведеться уважно вникати в кожне написане слово.

«Посвячений» (The Giver)

Дана антиутопія (яка є першим романом з тетралогії) входить в програму навчання багатьох американських шкіл. Це не дивно, адже Люїс Лорі написав просто геніальний твір, з глибокими філософськими роздумами. На відміну від інших класичних антиутопій (1964, 451 градус по Фаренгейту та ін., «Даючий» написаний для підлітків. Що дозволяє відчути себе в тілі молодого хлопця, якому доведеться боротись з системою.

Даючий

Роман розповідає про 12 літнього Джонаса, який живе в ідеальному світі. Немає ні війни, ні голоду, ні нерівності між людьми. І все ніби прекрасно, доки не настає день, коли Джонасу повідомляють про його призначення в житті, яке він не обирав. В цей момент він розуміє наскільки темним і злим може бути «ідеальний світ». Надзвичайно цікава книга, яку ми теж радо рекомендуємо до прочитання.

Висновок

Художня література має не менший вплив на людство, ніж наукова. Завдяки їй люди відкривають для себе нові світи, враження та емоції. Ми раді поділитись з вами нашими улюбленими книгами. А якщо бажаєте більше поговорити про них, записуйтесь на перший безкоштовний урок з англійської.


Share: