To complete a free trial - Register

ЧИ РЕАЛЬНО ВИВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ ЗА 7 ДНІВ?

Скільки разів ви казали собі: «Мені треба вивчити англійську!», однак вашої мотивації вистачило лише на 2-3 заняття? Скільки разів відкладали цю справу на завтра? А, може, ви вивчаєте мову вже декілька років, але все одно не можете вільно розмовляти нею? Якщо в цих рядках ви впізнали себе, то вам необхідно прочитати нашу статтю! 

Привабливі обіцянки 
Сьогодні існує безліч новітніх «унікальних» програм та методик, автори яких обіцяють, що ви опануєте іноземну мову буквально за тиждень. Проте ми змушені вас розчарувати: всі ці гучні заголовки – лише хороший маркетинговий хід, який змушує вас заплатили чималу суму, а згодом, коли ви не отримаєте результату від такого «навчання», назавжди розчаруватись і повірити, що проблема не в пустих обіцянках, а у вас. Тому перш ніж зважитись на такий курс, добре подумайте, чи реально вивчити близько трьохсот тисяч слів й усі граматичні конструкції за 7 днів? Відповідь очевидна. 

Що ж насправді під силу вивчити за тиждень людині, яка починає «з нуля»? 
Насправді, не все так погано, і за 7 днів інтенсивного та сумлінного навчання, ви навчитесь читати англійською, зможете написати невеличкий текст з простих речень, коротко розповісти про себе, свою професію та хобі й обговорити погоду за вікном. А отже, ви вже не початківець і можете сміливо рухатись далі. 

Загалом тривалість вивчення мови залежить від багатьох факторів, три найголовніших:
•    Який рівень володіння англійською мовою ви бажаєте опанувати?
•    Якими знаннями ви вже володієте?
•    Скільки часу ви готові приділяти навчанню?
Щоб опанувати базову розмовну англійську «з нуля» – а це рівень володіння А2 (Pre-Intermediate), потрібно близько 240-300 годин роботи над мовою, з них половина – заняття з викладачем або на курсах, інша половина – активне виконання домашньої роботи. При цьому недостатньо лише підручника, потрібно пам’ятати й про так зване «занурення в мову»: практика розмови, перегляд фільмів та читання адаптованої літератури. Отже, якщо ви готові приділяти англійській мові мінімум годину в день, то приблизно за 9-12 місяців ви справді оволодієте базовою розмовною англійською, чого цілком достатньо для комфортних подорожей. А дві години занять щодня зменшують термін до 5-6 місяців! З таким рівнем знань, ви зможете вести бесіду з іноземцем, замовити їжу в ресторані, здійснити покупки та запитати дорогу – це все допоможе вам вільно й впевнено почуватись в чужій країні. Окрім спілкування на побутові теми, ваших навичок буде достатньо, аби представити себе в багатьох аспектах. 

Що заважає заговорити англійською? 
Найчастіша помилка тих, хто довго й нудно вивчає мову протягом 2-3 років й ніяк не може взяти гору над нею, – нерегулярність та нестача занять. Двох – трьох годин в тиждень, на жаль, недостатньо, а якщо ви час від часу ще й припиняєте заняття, то на прогрес чекати не варто.

Головне – поставити собі ціль і йти до неї. Не існує чарівної формули, яка дозволила б вивчити іноземну мову без зусиль й за лічені дні. Викладачі освітнього центру YOLO Study із задоволенням допоможуть вам опанувати базову розмовну англійську – для цього потрібно приблизно 100 – 120 годин занять з викладачем та сумлінна самостійна робота вдома. Після кожного заняття ви помічатимете прогрес, а це – чи не найкраща мотивація вдосконалювати себе та свою англійську! 
 


Share: