To complete a free trial - Register

П’ЯТЬ СПРАВДІ ЦІКАВИХ КНИГ АНГЛІЙСЬКОЮ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

Існують упередження, що читати книги іноземною мовою може лише людина, яка відмінно володіє нею, а якщо ви тільки почали вивчати мову, то єдині доступні вам твори – дитячі оповідання та казки. Однак насправді створено безліч адаптованої літератури, а отже ви можете обрати книжку не лише за своїм смаком, а й відповідно до рівня ваших знань. 

Декілька причин читати мовою оригіналу:

  • Яким кваліфікованим та талановитим не був би перекладач, на жаль, він все одно не зможе передати все багатство оригінального тексту, адже кожна мова світу має унікальну структуру. Інколи неможливо дослівно перекласти певний художній засіб чи знайти слово-відповідник у рідній мові. В результаті перекладений твір часто втрачає до 20 відсотків свого початкового змісту.

  • Читання мовою оригіналу допоможе вам набагато швидше зрозуміти особливості її будови, навчить вас застосовувати різні граматичні конструкції на практиці, покращить ваш правопис.

  • Читання книги мовою, яку ви вивчаєте, – чудова, а головне, цікава нагода вивчити нові слова. При чому необов’язково виписувати усе невідоме, що ви зустріли у творі, – якщо певне слово часто повторюється в тексті, ми підсвідомо його запам’ятовуємо. 
     

Пропонуємо вам 5 захопливих книг англійською мовою для початківців. Обирайте свій улюблений жанр!

 

  1. The Lady in the Lake – Леді в озері (детектив)

Реймонд Чандлер

«Леді в озері» - один з найкращих детективів за всю історію жанру. Розповідь ведеться від особи головного героя – приватного детектива Філіпа Марлоу, який розслідує справу про двох зниклих жінок, одна з них – дружина багатого бізнесмена, інша – бідного чоловіка. То чия дружина втекла в Мексику до альфонса, а чия – мертва? Жодна небезпека не завадить детективу Марлоу дізнатись правду. 
 

  1. Mr.Bean in Town – Містер Бін у місті (гумор)

Річард Кертіс

Усі ми знаємо містера Біна – добряк і «ходяче лихо». Там, де з’являється він – з’являються й неприємності. Чому б не почитати детальніше про його пригоди у місті англійською? 
 

  1. The room in the tower and other ghost stories – Кімната у вежі та інші історії про привидів (жахи)

Едвард Фредерік Бенсон, Редьярд Кіплінг

Три захопливі оповідання про привидів для прихильників жанру жахи: розповідь про молоду дівчину, яка вийшла заміж за чоловіка похилого віку та знайшла у нього вдома труп його колишньої жінки, історія моторошної картини у вежі та загадка покійника, який щоночі ходить по будинку.
 

  1. The Fisherman and his Soul – Рибалка та його душа (романтична казка)

Оскар Уайльд

Казка про неймовірну силу кохання, яка змушує юного рибалку відмовитись від власної душі, аби здобути таке бажане щастя з його коханою русалкою. Пронизлива та повчальна історія, яку варто прочитати не лише дітям, а й дорослим.

  1. FrecklesЛастовиння (роман для підлітків)

Ендрю Меттьюз

Обличчя Сьюзі всіяне веснянками і вона дуже соромиться цього, тому спілкування з хлопцями їй дається важко. А от подруга Сьюзі – Донна навпаки привертає увагу однолітків своєю красою. Добрий, повчальний роман для підлітків про дружбу, кохання і любов до себе, який допоможе впоратись з труднощами юності.

Братись за нову справу – нелегке завдання, особливо, якщо це стосується вивчення іноземної мови. Аби опанувати англійську потрібний комплексний підхід. Якщо поєднувати хороший курс англійської мови для початківців разом із читанням літератури та переглядом фільмів мовою оригіналу, ви зможете доволі швидко досягнути нового рівня володіння мовою. А наші викладачі із задоволенням обговорять з вами прочитану книгу на заняттях англійською онлайн


 


Share: