ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

Це легше, ніж ви собі можете уявити. Після реєстрації, на безкоштовному пробному уроці ви отримаєте тест для визначення рівня знань. Здавши тест, ви отримаєте результати тесту та пропозиції щодо підвищення Вашого рівня володіння мови під час онлайн-уроків.
Після реєстрації на сайті, Вам буде відкритий доступ до функції «Придбати курс». Щоб придбати курс, у своєму кабінеті натискаєте на «Курси» та обираєте відповідний курс і пакет який бажаєте придбати. Оплата проводиться за допомогою “Liqpау”. Оплату можна здійснювати щомісячно або ж одноразово за кожен урок. Ціна залежить від обраного пакета уроків. Ми працюємо тільки за 100% передоплатою.
Вивчення англійської онлайн доступне абсолютно всім незалежно від віку. Маючи доступ до класу, ви зможете переглядати та завантажувати уроки, додавати слова у власний словник як після, так і під час уроків.
Це система онлайн навчання, яка адаптована саме на вивчення англійської мови. Вона базується на нашому досвіді викладання англійської мови, проте налаштована під проведення уроків онлайн. Доступ до віртуального класу ви отримаєте під час першого заняття.