Щоб пройти пробне безкоштовне заняття - Зареєструйтесь

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

FAQ

Зареєструвавшись на платформі YOLO Study, ви можете пройти пробне безкоштовне заняття та тестування для визначення свого рівня знань з іноземної мови. Після цього викладач надасть вам пропозиції щодо підвищення рівня володіння мови під час онлайн-уроків.

В особистому кабінеті натисніть на пункт «Курси» та виберіть відповідний пакет. Оплату можна здійснювати за допомогою “Liqpау” щомісячно або ж одноразово за урок. Ціна залежить від обраного пакету уроків. Ми працюємо тільки за 100% передоплатою.

Заняття в YOLO Study індивідуальні та відбуваються у віртуальному навчальному кабінеті. Тривалість уроку 60 хвилин, ціна залежить від обраного пакету уроків.

Це унікальна система онлайн-навчання, яка розроблена спеціально для успішного вивчення іноземної мови. Вона базується на багаторічному досвіді освітнього центру YOLO і адаптована під уроки в режимі онлайн. Доступ до віртуального класу ви отримаєте під час першого заняття.

Для проходження безкоштовного пробного заняття потрібно зареєструватися на сайті. Натисніть «Зареєструватись», оберіть дату та час пробного заняття. Після цього наш адміністратор зв’яжеться з вами для уточнення деталей.

Усе залежить від рівня знань, з якого ви розпочнете курс, і мети, яку ставите перед собою. Якщо навчання відбуватиметься два рази на тиждень, курс триватиме від 5-ти до 7-ми місяців.

Наші викладачі ретельно підібрали найкращий навчальний матеріал. Ви навчатиметесь за новими британськими виданнями. Підручник можна придбати до початку курсу на нашому сайті або звернувшись до адміністратора.

YOLO-Study робить акцент на комунікативному підході. Більша частина заняття присвячена розмовній практиці. Заняття проводиться англійською мовою, тому ви маєте змогу вчити мову, спілкуючись на різні теми та моделюючі життєві ситуації. Під час заняття концентруємо увагу на граматиці та аудіюванні. У кінці кожного заняття ви будете отримувати домашнє завдання, виконання якого сприятиме кращому засвоєнню матеріалу. Доцільність виконання домашнього завдання обговорюється з викладачем індивідуально. Перевагою вивчення англійської онлайн є те, що заняття можуть проводитися в зручний для вас час.

Так, після завершення курсу ви отримаєте сертифікат, який підтвердить проходження курсу. Сертифікат видається після складання тесту і результату вище за 50%.

Онлайн-навчання – це наступна сходинка у сфері освіти. Наші викладачі віддані своїй справі професіонали, які розробили ефективні онлайн-курси для вивчення англійської мови на усіх рівнях. Поспішайте долучитись до англомовної спільноти успішних людей!

Faq image