Англійська мова Image

Вивчайте англійську мову впевнено та правильно онлайн з YOLO-STUDY!

 

Ми розуміємо, що вивчення англійської мови є непростим завданням, саме тому онлайн уроки з YOLO покликані зробити навчання простим та зручним де б ви не знаходились.

Англійська мова - це західногерманська мова, якою вперше почали розмовляти в ранньосередньовічній Англії. Англійська є найбільш широко використовуваною мовою у світі. На англійській, як рідною мовою, говорить більшість населення майже у 60 суверенних державах. Це третя найпоширеніша рідна мова у світі після китайської та іспанської. Поєднуючи носіїв мови та інших, хто не є носієм мови, це, мабуть, найпоширеніша мова у світі.

 

Вона також широко вивчається як друга мова і є офіційною мовою Європейського Союзу, багатьох країн Співдружності та ООН, а також багатьох світових організацій. Приблизно 375 мільйонів людей розмовляють англійською мовою як першою мовою. За оцінками, 470 мільйонів, до понад мільярд людей розмовляють англійською як їх другою мовою.

 

Онлайн курси англійської мови YOLO розроблені спеціально для людей, які володіють англійською мовою на різних рівнях - від початкового до найвищого. Наші висококваліфіковані вчителі проходять навчання, щоб допомогти вам створити хороший фундамент з самого початку.

 

Ви можете вивчити англійську мову майже в будь-який момент свого життя з нуля або вдосконалити свої поточні навички розмовної та писемної англійської мови, підготуватись до здачі ЗНО, чи міжнародної сертифікації IELTS та PTE. Щоб цього досягти, потрібна підтримка та керівництво правильного вчителя. Наші онлайн курси англійської мови допоможуть вам реалізувати свою мету за визначений період часу.

Group 27