Французька мова Image 9

Французька мова - мова майбутнього. Вона є другою найбільш затребуваною мовою у світі для бізнесу. Французька мова є однією з перших, для десятків спеціальностей, що, швидше за все, призведе до зменшення рівня безробіття та підвищення заробітку.  Це одна з провідних мов для спілкування та міжнародних відносин у цілому світі - для Олімпійського комітету, Організації Об'єднаних Націй, ЮНЕСКО та ФІФА, вирішальне значення має французька - вона є другою розмовною після англійської мови.

 

Forbes” повідомляє, що французька мова є мовою майбутнього, згідно з дослідженням інвестиційного банку “Natixis”, який прогнозує, що французька мова буде найбільш популярною мовою у світі до 2050 року. 

 

Навчання у франкомовному регіоні робить вас більш творчими, а саме вивчення французької мови робить вас розумнішим.

 

Вивчіть французьку мову і захистіть свій мозок! Двомовність захищає мозок від вікового занепаду, повідомляє BBC, посилаючись на дослідження, опубліковане в “Annals of Neurology”. 

 

Деякі люди обирають французьку мову, оскільки нею розмовляють у багатьох країнах світу, а дехто просто закохується в цю мову. Якщо ви вже вибрали французьку мову для вивчення онлайн - ви знаєте свої причини. З YOLO -Study процес вивчення мови буде найбільш ефективним та зручним для вас.

Group 30