Німецька мова Image 7

Німецька мова є найрізноманітнішою рідною мовою в Європейському Союзі. Приблизно 95 мільйонів людей в світі розмовляють німецькою мовою як першою мовою, це означає, що є приблизно стільки ж носіїв німецької, як носіїв другої мови.

Німецька мова має найбільшу кількість носіїв мови в ЄС. Ось чому, поряд з англійською та французькою мовами, німецька є офіційною мовою Європейського Союзу.

 

Багато людей у Центральній та Східній Європі обирають вивчати німецьку як другу мову. Поза межами ЄС - це третя за рейтингом мова, яку вивчають найбыльше.

 

Незалежно від планів на майбутнє, знання німецької мови може розширити кількість можливостей. Коли ви вивчаєте німецьку мову, ви набуваєте цілий ряд навичок, які можуть покращити якість як вашої роботи, так і приватного життя.

 

Можливо, ви хочете спілкуватися з рідними, подорожувати до Німеччини під час літніх канікул, підготуватися до навчання в німецькомовній країні, або вам просто подобається, як звучить мова - вивчення німецької мови може стати для вас гарним вибором.

 

Переваги, які ви отримаєте в результаті вивчення німецької мови очевидні:

  • для вас відкриється абсолютно новий - німецькомовний світ Інтернету. Німці мають домінуючу присутність в інтернеті. Німецький домен найвищого рівня - ”de” є четвертим у світі, і найбільш популярним після “.com, .org, .net”.  Якщо ви блогер - знання німецької мови відкриє можливості отримати нову аудиторію.

  • Ви можете стати студентом університету в Німеччині за 0,00 доларів. У Німеччині в більшості університетів навчання безкоштовне. Деякі установи стягують близько 500 євро на семестр, в той час як в Великобританії навчання буде коштувати близько 9000 фунтів стерлінгів.

  • Хочете працювати в іноземних компаніях, чи відкрити власний бізнес? Чи знаєте ви, що Німеччина є найбільшим європейським торговим партнером із США (і в рейтингу вона займає п'яте місце)? Німеччина експортує все - від транспортних засобів та машин, до хімічної продукції та металів.

  • Вчити німецьку мову для тих, хто вивчив англійську - просто. Ось маловідомий факт: німецька та англійська мови належать до одного мовного сімейного дерева. Тому німецька мова є простою для носіїв англійської мови.

Group 28