Спецкурси

English for PTE

Наші курси підготовки до PTE можуть допомогти вам набрати необхідну кількість балів завдяки ознайомленню з форматом та змістом іспиту PTE.

English for IT

Курс “Англійська для IT“ призначений для людей, які працюють в сфері ІТ. Потребує підготовки рівня А2-В1.

English for teens

На даному курсі ваша дитина розвине навички спілкування, адже використовується комунікативна методика.

English for Negotiating

Даний курс розроблений для тих, хто повинен регулярно вести переговори на англійській мові. Bи вивчите всі потрібні для цього фрази, навчитесь програвати типові діалоги, домовлятись про зустрічі та переносити їх. Навчитесь уникати найтиповіших помилок.

English for IELTS

Індивідуальна підготовка до IELTS

English for Marketing and Advertising

Якщо ви працюєте у сфері реклами – цей курс саме для вас. Будемо вивчати лексику для брендування, дослідження ринку, публічних переговорів. Ви будете практикувати телефонні розмови, написання емейлів, створення презентацій.

English for Emails

На даному курсі ви навчитесь правильно оформляти емейли, розбирете структуру написання листів, опрацюєте фрази для ділової та неділової переписки. А також ви дізнаєтесь про всі типові скорочення та фрази.

English for Meetings

Даний курс розроблений для тих, чия діяльність пов’язана з діловими зустрічами. Вивчите всі мовні навики, які потрібні для участі в ділових зустрічах. Опрацюєте лексику та фрази потрібні для щоденних бізнес зустрічей та переговорів, дізнаєтесь як поводитись впевнено.

English for Business

Цей курс розрахований для тих, хто хоче вдосконалити англійську мову в контексті бізнес тематики. На даному спецкурсі ви вивчите бізнес лексику, навчитесь грамотно писати ділові листи, зможете комунікувати з бізнес партнерами на англійській мові, а також презентувати ідеї та проекти англійською.

Resume and Interview

Про Секрети успішного резюме та співбесіди.

Англійська з носієм мови

Найефективніше вивчення іноземної мови відбувається у середовищі з її носіями.

Вас може також зацікавити

Вас може також зацікавити